Láskavé (novoročné) predsavzatie 🥰

24.11. 2022568x0

Vytvorené 31.01.2021

Niektorí z vás už od nás (mňa a Alex) tento DAR obdržali…tí, ktorí nie – nech sa páči, začnime rok láskavo.

Nový rok je pre mnohých z nás symbolom malinkého nového začiatku 😊. A tak, prirodzene chceme, aby ten začiatok bol začiatkom niečoho dobrého – ideálne lepšieho ako to bolo doteraz 😇. Dávame si rôzne predsavzatia, pričom veľká časť z nich sa týka nášho tela. Na prvý pohľad sa zdá, že chceme hlavne lepšie vyzerať. Ja však už dnes verím tomu, že tá túžba vychádza z nášho vnútra. Že je za tým viac ako
v podstate povrchný výzor (pričom tým povrchný nemyslím nič negatívne… pre mňa je to len „týkajúce sa povrchu… teda toho, čo vidno navonok“). Verím tomu, že hlboko v podvedomí všetci cítime, že telo ktoré máme, je našim jediným domovom na tejto nádhernej Zemi 🌍. Že to ako sa v ňom cítime, je úplne zásadné pre kvalitu nášho života 🌷. A aj to, že náš výzor často len odráža, čo je pod povrchom. Rozhodne tým nemyslím len váhu, ale aj kvalitu vlasov, hebkosť pokožky, stav zubov, pevnosť nechtov, silu svalov, postoj tela, či žiaru vychádzajúcu z očí ;).

Dôležité je si uvedomiť, že naše telá robia v každom momente to najlepšie.

Sú dokonalo nastavené s cieľom udržať život.

Ich vnútorná inteligencia je nesmierna 💫.

Úplne automaticky a v perfektných rytmoch zvládajú nespočetné množstvo funkcií (od dychu, cez tlkot srdca, zásobovanie buniek všetkých orgánov, pohyb mozgomiešného moku, termoreguláciu, imunitu, trávenie až po vylučovanie), ktoré by sme mysľou riadiť nezvládli.

Čiže, každý ich prejav (aj ten, ktorý sa nám nepáči.. či už je to výzor alebo pocit, napr. bolesť a dokonca aj choroba) je v danom momente to najlepšie čo za podmienok, ktoré im tvoríme, dokážu „vykúzliť“.

A tak, z tejto úvahy mi prišla myšlienka, si dať láskavé novoročné predsavzatie 💜. Také, pri ktorom si nemusíme nič zakazovať ani odopierať. Také, kde si naopak doprajeme 🌈.

DOPRAJME SI! ❤️ 🧡 💛 💚 💙 💜

S Láskou Lea 🙂

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů